Imunita

Zobrazuji: 1 - 1 z 1
    Strana:
  • 1
Nutri Horse Spirulina 500 g

Nutri Horse Spirulina 500 g

325 Kč
Doplňkové krmivo pro koně v zátěži, koně trpící kožními problémy, dýchacími problémy a různými záněty
new
Vitamin C Fitmin 500 g

Vitamin C Fitmin 500 g

175 Kč
Doplňkové krmivo pro všechny kategorie koní. Vitamín C působí podpůrně na organismus zejména při mimořádném fyzickém zatížení,pomáhá při stavech fyzické vyčerpanosti a v průběhu léčby infekčních onemocnění, při hojení ran, působí jako podpůrný prostředek při poruchách reprodukce. Analytické složky hrubý protein 1,6%, hrubé oleje a tuky 0,1%, hrubá vláknina 0,4%, hrubý popel 4,6%, vápník 0,4%, fosfor 0,1%, sodík 0,6%.//Složení: Řepný cukr, chlorid sodný, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg. Obsah dopl. látek/1kg Vitamíny: vit. C 255000 mg Stopové prvky: Mn - E5 (jako chelát manganu a aminokyselin n-hydrát) 225 mg Se - E8 (doplněno selenomethioninem ze Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 10 mg
new
Sirup TOPVET Imunita 1 l

Sirup TOPVET Imunita 1 l

398 Kč
O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému. Echinacea (Třapatka nachová) - tato indiánská léčivka má silný imunostimulační účinek. Zvyšuje odolnost těla proti virům i bakteriím. Lichořeřišnice větší - jedná se o účinné rostlinné „antibiotikum“. Rakytník řešetlákový - je bylina s širokým spektrem účinků. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Chrání před oxidativním stresem. Pomáhá chránit srdce a cévy a podporuje zažívání. Betaglukan - je polysacharid získávaný z živé hlívy ústřičné. Betaglukan je schopný podporovat a „vyladit“ obranné reakce organismu. Jedná se rovněž o silný antioxidant. Snižuje celkové vyčerpání a únavu. Aloe vera - obsahuje více než 200 aktivních látek, které společným synergickým působením vykazují blahodárné účinky. Podporuje správnou funkci imunitního systému. Aloe celkově posiluje a čistí organismus od toxických látek.
new
Vitamín C-compositum 50% 10 kg

Vitamín C-compositum 50% 10 kg

3790 Kč
Vodorozpustný 50% koncentrát vitamínu C hlavně pro koně. V jakých případech C-compositum přidávat:Ke zvýšení obranyschopnosti organismu vůči onemocněním, zejména u mláďat všech druhů zvířat, při mimořádném zatížení v důsledku transportního a tepelného stresu. Při všech stavech vyčerpanosti organismu. V době rekonvalescence, po operacích a nemoci.//Způsob aplikace: přípravek je možné podávat zvířatům do pitné vody (1:10) i do krmiva (řádně rozmíchané).//Dávkování: V preventivnívh dávkách se přípravek podává po dobu 5-25 dnů. V léčebných dávkách (2-3x vyšší než preventivní) po dobu 5-7 dnů.//Preventivní denní dávky na kus: Hříbě: 400 - 500 mg, Kůň: 2 - 3 g
new
DERBY  - Zinek + C  cílená kompenzace nedostatku zinku u koní  750 g

DERBY - Zinek + C cílená kompenzace nedostatku zinku u koní 750 g

510 Kč

krmivo s organickou sloučeninou zinku k vyrovnání nedostatků
• pro všechny koně a poníky
• cílená kompenzace nedostatku zinku
• zinek podporuje výměnu srsti
• vyhovuje ADMR DERBY

Zink + C je speciální doplněk krmiva pro všechny koně a poníky, u kterých je třeba kompenzovat nedostatek zinku související se stravou. DERBY Zinc + C nabízí organickou sloučeninu zinku v kombinaci s vitaminem C, který je velmi dobře absorbován metabolismem. Zinek je složkou více než 200 enzymů a jako kofaktor řídí důležité metabolické procesy, jako je endokrinní systém nebo imunitní systém. Vitamin C se obvykle vyrábí přirozeně a celoročně, ale cílené doplnění vitamínu C zajišťuje podporu imunitního systému v každé situaci. Mnohem důležitější je však podíl zinku na tvorbě nových buněk u mladých koní, ale také na obnově buněk u dospělých koní. Zde je metabolismus kůže a růst srsti na prvním viditelném místě.

Složení: 6,7% dusíkaté látky (hrubý protein) 1,36% hrubý tuk 2,25% hrubá vláknina 26,7% hurbý popel 2,3% vápník 0,13% fosfor 5,0% sodík 0,09% hořčík Přísady na kg: Nutriční fyziologické přísady: 10 000 mg chelátu glycinu a zinku, hydrát (3b607), 10 000 mg vitaminu C (3a300) Technologické přísady: 52 000 mg sepiolitu (křemelina) (E562)
Složení: glukóza Pivovarské kvasnice vázané na zrna (20%) Chlorid sodný Křemelina (5,2%) Uhličitan vápenatý Řepkový olej, rafinovaný

Doporučené krmení: (Informace v gramech na den k vyrovnání potřeby zinku jako doplněk nevitaminizovaných a nemineralizovaných dávek s dostatečným objemem krmiva)
Koně (600 kg) = 25 g / den *
Poníci (400 kg) = 15 g / den *

*Vypočítejte dodávky zinku ze základní dávky (objemové krmivo / koncentrované krmivo, je-li to nutné, pastviny) vašich koní pro toto doplnění.

new
    Strana:
  • 1