Svaly a klouby

Zobrazuji: 1 - 7 z 7
    Strana:
  • 1

Bylinky HÖVELER Gelenk Fit na klouby 800 g

Kód zboží: 9632.00
520 Kč
-30%

M Fit pro podporu svalů NAF 1000 ml

Kód zboží: 5322.00
697 Kč 996 Kč

HÖVELER E-VITA 1 kg

Kód zboží: 7934.00
476 Kč

HÖVELER EQUINOVA MYOPROTECT liquid 1 l

Kód zboží: 7932.00
1817 Kč

HÖVELER EQUINOVA HAEMOFERAN liquid 1 l

Kód zboží: 7931.00
1559 Kč

HÖVELER - EQUINOVA ARTHROAGIL - liquid 1 l

Kód zboží: 7930.00
2338 Kč
-30%

Alavis MSM pro koně s Vitaminem C plv 600 g

Kód zboží: 7879.00
581 Kč 830 Kč
Gela Pony - Arthro 900 g

Gela Pony - Arthro 900 g

790 Kč
Koncentrované doplňkové krmivo s vysokým obsahem kolagenu CHP a vitamínů k regeneraci kloubního systému koní. Gelapony Arthro regeneruje tkáně kloubního systému, posiluje kosti, vazy a šlachy. Díky vysokému obsahu kolagenu CHP (98,7 %) je vhodné pro intenzivně zatěžované koně a při chronických pohybových potížích.Pro regeneraci kloubního systému. Při chronických onemocněních kloubního, vazivového aparátu a šlach při intenzivní sportovní zátěži pro urychlení regenerace a ochranu pohybového aparátu.//Doporučené dávkování: kůň 30 g denně, hříbě, pony 15 g denně//Podávat denně po dobu minimálně 2 měsíců. Kúru je vhodné zopakovat 2 až 3x do roka. V případě větších potíží je možné trvalé podávání.//Gelapony® Arthro Biosol neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.
new
Gela Pony - Arthro 1800 g

Gela Pony - Arthro 1800 g

1270 Kč
Koncentrované doplňkové krmivo s vysokým obsahem kolagenu CHP a vitamínů k regeneraci kloubního systému koní. Gelapony Arthro regeneruje tkáně kloubního systému, posiluje kosti, vazy a šlachy. Díky vysokému obsahu kolagenu CHP (98,7 %) je vhodné pro intenzivně zatěžované koně a při chronických pohybových potížích.Pro regeneraci kloubního systému. Při chronických onemocněních kloubního, vazivového aparátu a šlach při intenzivní sportovní zátěži pro urychlení regenerace a ochranu pohybového aparátu. Doporučené dávkování: kůň 30 g denně, hříbě, pony 15 g denně.//Podávat denně po dobu minimálně 2 měsíců. Kúru je vhodné zopakovat 2 až 3x do roka. V případě větších potíží je možné trvalé podávání.//Gelapony® Arthro Biosol neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.
new
Gela Pony - Fast 600 g

Gela Pony - Fast 600 g

880 Kč
Specializované doplňkové krmivo s Boswellií Serratou, kolagenními peptidy CHP, vitamínem E a selenem k akutní aplikaci při poraněních a zhmožděních pohybového aparátu koní či rychlému zvýšení flexibility kloubů a elasticity pohybu. Lze jej použít před i v průběhu závodů v případech, kdy by byla vhodná aplikace protizánětlivých léků, které z důvodu antidopingových zkoušek nelze použít. Gelapony Fast obsahuje unikátní Boswellii Serratu a komplex účinných složek pozitivně ovlivňujících zánětlivé procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu. Při akutních pohybových potížích, kulhání, poranění, zhmoždění, šimbajny. Pro ošetření kloubů, svalů, šlach a vazů před a po zvýšené zátěži. Při ztuhlosti před pohybem starších koní. Pro zvýšení elasticity pohybu.//Doporučené dávkování- kůň 60 g denně (2x denně 30g), hříbě, pony 30 g denně (2x denně 15g).//Přípravek podávejte k omezení potíží pohybového aparátu koní. Denní dávku odměřte a přimíchejte ke krmné dávce. Přípravek je vhodné podávat denně po dobu minimálně 10 dní. Dlouhodobé podávání Gelapony Fast je vhodné koním, u kterých se různé pohybové problémy vyskytují opakovaně. Gelapony Fast Biosol neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.
new
MSM  Nutri Horse 1 kg

MSM Nutri Horse 1 kg

470 Kč
Přírodní doplněk proti bolesti a zánětu.Ultra čistá kvalita.Krmný dolněk určený pro pomoc při zánětech a bolestech kloubů. MSM je přírodní protizánětlivá a analgetická látka s pozitivním efektem.Obsahuje 99,92% methylsulfonylmethan ultra čisté kvaliy bez jiných plnidel.Jedná se o MSM v čisté dietní formě, které představuje cenný a přírodné dostupný zdroj síry - životné důležitého minerálu. MSM zlepšuje fyzickou kondici koně, chrání klouby a zpevňuje vazy a šlachy. Je určené na pomoc při bolesti svalů, zánětů kloubů, zánětů kloubní hlavice, zánětu škáry kopytní, onemocnění střelky kopytní, bolesti bederní částí páteře, zánětu pohrudnice, prasklin kopytního pouzdra a ke zlepšení kvality matné srsti. MSM je vhodné pro všechny typy koní - od hříbat po sportovní a závodní koně. Je využitelné pro širokou škálu vnitřních a vnějších onemocnění, je bezpečné pro chov, neobsahuje zakázané látky a lze je podávat i koním s projevy alergií.//MSM: je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a protizánětlivými) účinky. regenerace a ochrana kloubu, kloubních chrupavek, vazů a šlach, muskuloskeletární zranění, revmatická a degenerativní artritida. snižuje zánětlivost, zvyšuje přísun krve, omezuje svalové napětí. MSM je významným zdrojem sulfátů, které v organismu působí pozitivně a to zejména v namáhané kloubní chrupavce. kromě významného působení v oblasti pohybového aparátu, vykazuje silné antioxidační účinky a pomáhá odstraňovat toxiny s těla. dále pomáhá udržovat zdravou kůži a kopyta .//Použití:Dlouhodobé dávkování je možné. Veterinárními lékaři je však doporučováno, aby se při pravidelném zkrmování MSM aplikovalo některé z následujících schémat dávkování. Celkovou délku nutné léčby buď konzultujte se Vaším veterinárním lékařem a nebo přihlédněte ke stáří, kondici, zdravotnímu stavu a fyzické zátěži koně.Uvedené dávkování je pro koně 550kg ž.v.//Balení obsahuje odměrku na 5g. //Během tréninku, soutěží a léčby: denně přidávejte 2 odměrky do krmné dávky, a to vždy 20 dnů v každém měsíci během tréninkového období.//Pro prevenci a další použití: denně přidávejte 2 odměrky do krmné dávky, a to vždy 20 dnů v každém měsíci v tzv. dvouměsíční kúře. Tuto kúru lze aplikovat dvakrát ročně, ideálně v jarním a podzimním období.
new
Aptus Apto-flex equine vet sirup 1000 ml

Aptus Apto-flex equine vet sirup 1000 ml

2420 Kč
Aptus APTO-FLEX sirup je veterinární nutriční doplněk pro koně, zajišťující výživu a regeneraci chrupavek a vazů v kloubech. Jedná se o solubilní chondroprotektivum nového typu, založené na ideální kombinaci tradičních substancí používaných pro podporu chrupavek a vazů (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM), ke kterým jsou přidány vysoce účinná kyselina hyaluronová a kolagen.//Složení: Kyselina hyaluronová: hlavní součást kloubní synoviální tekutiny, zajišťuje měkkost, pružnost a vazkost chrupavek//Kolagen: je zdrojem stavebních, ochranných a výživných aminokyselin kloubních chrupavek.//MSM: je přírodním zdrojem organické síry, působí zejména jako silný antioxidant.//Chondroitin sulfát: je základní strukturální složkou kloubní chrupavky a má protizánětlivé účinky.//Glukosamin sulfát: je zejména součástí kloubních vazů, je prevencí rozvoje osteoatritidy.//Dávkování :// Váha do 250 kg 15ml 1x denně//Váha nad 250kg 30ml 1x denně//Při preventivním použití podávejte 3 měsíce, při terapeutickém podávání používejte trvale.
new
ArthroFit 20 %  750 g

ArthroFit 20 % 750 g

1120 Kč
ArthroFit 20 % obsahuje 20 % z výtažku z novozélandské zelené mušle, ArthroFit je určen pro zdravé chrupavky, klouby, šlachy a vazivo . Podporuje při stálém silném zatížení a pozitivně ovlivňuje pohyblivost i pro starší koně, výrobek je bez přídavných látek//Doporučené dávkování: denně 30 g na velkého koně (500 kg živé váhy)//Balení: 750 g
new
Nutri Horse Chondro 1 kg

Nutri Horse Chondro 1 kg

980 Kč
Speciální doplněk pro regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů ve formě tablet. K regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání. Nutri Horse Chondro je doplňkové krmivo pro koně obsahující všechny důležité složky potřebné pro zdravý pohyb vašeho koně. Nově obsahuje kyselinu hyaluronovou (ve formě soli). Kyselina hyaluronová patří mezi přirozeně se vyskytující glykosaminoglykany patřící do skupiny chondroprotektiv. Mezi její základní funkce patří díky jejím viskoelatickým vlastnostem vázat na sebe vodu a sloužit jako lubrikans a tlumič nárazů v kloubech koní. Mezi další významné vlastnosti patří redukce degenerace kloubní chrupavky pomocí modulace zánětu (indukce uvolňování cytokinů a chemokinů). Složením (kolagenní hydrolyzát, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a hyaluronan sodný) se řadí Nutri Horse Chondro mezi velmi účinné preparáty v oblasti kloubní výživy pro koně. Přípravek slouží k regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání. Chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a želatinový hydrolyzát se snadno vstřebávají a zabudovávají do nově se tvořící nebo regenerující chrupavky, zvyšují hydrataci a elasticitu chrupavky a posilují její mechanickou odolnost. Glukosamin sulfát má protizánětlivé účinky a usnadňuje hojení poškozených tkání. Selen, mangan, měď, zinek a hořčík pro koně jsou v organické formě. Přípravek se podává řádně zamíchaný do krmiva, v případě tablet se podává přímo z ruky.//Podávat po dobu 8 – 10 týdnů, je vhodné po 3 – 6 měsících aplikaci opakovat. 6 - 12 tablet / 600 kg.//Balení: 1kg
new
Geloren horse gelové tablety 1350 g

Geloren horse gelové tablety 1350 g

1490 Kč
Gelorenhorse představuje nejnovější péči o klouby a pohybový aparát. Při nadměrném pohybu, kloubním onemocnění, nebo díky stáří koně, dochází k degradaci kyseliny hyaluronové v kloubu a tím se výrazně sníží lubrikace kloubu a může dojít až k nevratnému poškození chrupavky. Zvýšením množství kyseliny hyaluronové v těle se zvýší lubrikace kloubu a omezí se nevratné poškození kloubu.[citace: studie AD vetComp]. Gelorenhorse je vhodný především pro koně vystavené vyšší zátěži (sportovní, jezdecká nebo pracovní plemena), pro starší koně nebo koně se symptomy kloubních problémů. Doplněk pro výživu kloubů Gelorenhorse je vyráběn ve formě želatinových kostek. To umožnuje, na rozdíl od sypkých a tekutých přípravků bezproblémové, přesné a pohodlné dávkování účinných aktivních látek a krmení koně bez použití odměrek. Geloren může být podáván formou pamlsku nebo odměny. Dávkování a složení. Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid, který tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je přirozenou součástí pojivových tkání v těle. Díky schopnosti silně vázat vodu slouží v kloubní tekutině jako lubrikant a tlumič nárazů a potlačuje degradaci kloubní chrupavky. Chondroitin sulfát je důležitým stavebním kamenem kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání – kostí, šlach, vazů. V chrupavce dokáže zadržovat vodu, čímž jí dává pružnost. Svými vlastnostmi obnovuje rovnováhu složení kloubní tekutiny. Želatina je přírodní rozpustná bílkovina, která je důležitým zdrojem aminokyselin glycinu a prolinu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje velmi podstatnou roli při tvorbě a regeneraci vazivových tkání, výživě kloubů a chrupavek.//Dávkování: PONY A MALÍ KONĚ DO 400 KG: 2 ks/den, KONĚ O VÁZE 400 KG A VÍCE: 3 ks/den. Podávejte po dobu minimálně 60 dní nepřetržitě, kúru je vhodné 3x ročně opakovat. Startovací dávka: Pro maximální účinek doporučujeme během prvních dvou týdnů zdvojnásobit doporučenou denní dávku (6 kusů pro koně a 4 kusy pro poníka).
new
Nutri Horse Chondro Plus 1 kg

Nutri Horse Chondro Plus 1 kg

950 Kč
Hlavními účinnými látkami v přípravku jsou chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, MSM a želatinový hydrolyzát, které jsou součastně základními stavebními jednotkami kloubní chrulavky a ostatních pojivových tkání. Používá se u všech koní, u nichž se vyskytují problémy s akutními, chronickými nebo degenerativními procesy v kloubech, vazech nebo šlachách. Preventivně se doporučuje podávání přípravku koním v pracovní nebo sportovní zátěži a starším koním trpícím často pohybovými poruchami.//Balení: 1kg
new
Gela Pony - Chondro 900 g

Gela Pony - Chondro 900 g

1290 Kč
Gelapony® Chondro je doplňkové krmivo - komplexní perorální chondronutraceutikum s kolagenem CHP a glykosaminoglykany k intenzivní regeneraci kloubního systému a pro zlepšení elasticko-mechanických vlastností kloubních a vazivových tkání při vysoké sportovní zátěži.Díky vysoce efektivní kombinaci účinných látek zvyšuje Gelapony® Chondro elasticitu kloubních chrupavek, vazů a šlach, obnovuje pohyblivost a omezuje bolestivost kloubů.//Indikace://doplněk léčby při osteoartróze a ostatních onemocněních pohybového aparátu koní//pro intenzivní regeneraci tkání kloubního systému//pro zlepšení hydratace kloubních chrupavek//pro zlepšení pohyblivosti a omezení bolestivosti kloubů//při extrémní sportovní zátěži//Doporučené dávkování: kůň 30 g denně, hříbě, pony 15 g denně//Způsob použití: Podávat denně po dobu minimálně dvou měsíců. Kúru je vhodné zopakovat 2 – 3x do roka. Dlouhodobé i trvalé podávání je možné.Gelapony® Chondro neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.//Balení: 900 g
new
Gela Pony - Fast 1800 g

Gela Pony - Fast 1800 g

2050 Kč
Specializované doplňkové krmivo s Boswellií Serratou, kolagennými peptidy CHP, vitamínem E a selenem k akutní aplikaci při poraněních a zhmožděních pohybového aparátu koní či rychlému zvýšení flexibility kloubů a elasticity pohybu. Lze jej použít před i v průběhu závodů v případech, kdy by byla vhodná aplikace protizánětlivých léků, které z důvodu antidopingových zkoušek nelze použít. Gelapony Fast obsahuje unikátní Boswellii Serratu a komplex účinných složek pozitivně ovlivňujících zánětlivé procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu. Při akutních pohybových potížích, kulhání, poranění, zhmoždění, šimbajny. Pro ošetření kloubů, svalů, šlach a vazů před a po zvýšené zátěži. Při ztuhlosti před pohybem starších koní. Pro zvýšení elasticity pohybu. Doporučené dávkování- kůň 60 g denně (2x denně 30g), hříbě, pony 30 g denně (2x denně 15g).//Přípravek podávejte k omezení potíží pohybového aparátu koní. Denní dávku odměřte a přimíchejte ke krmné dávce. Přípravek je vhodné podávat denně po dobu minimálně 10 dní. Dlouhodobé podávání Gelapony Fast je vhodné koním, u kterých se různé pohybové problémy vyskytují opakovaně. Gelapony Fast Biosol neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.
new
Gela Pony - Selenium 600 g

Gela Pony - Selenium 600 g

819 Kč
Specializované doplňkové krmivo pro koně s kolagenem CHP, selenem, vitamínem E, rutinem, vitamínem C a aminokyselinami pro podporu svalové funkce, ke zvýšení prokrvení tkání, k ochraně svalů a vazů před škodlivým působením volných peroxidových radikálů vznikajících při fyzické zátěži.//Způsob použití: Přípravek je vhodné podávat denně všem skupinám koní, v jejichž přirozené potravě je nízké zastoupení selenu a vitamínu E, březím a laktujícím klisnám, novorozeným hříbatům, všem intenzivně sportovně zatěžovaným koním a koním se svalovými problémy.Gelapony® Selenium neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.//Balení: 600g
new
ALAVIS Celadrin pro koně 60 g

ALAVIS Celadrin pro koně 60 g

595 Kč
ALAVIS Celadrin pro koně je moderní veterinární přípravek na léčbu pohybového aparátu u koní. Celadrin je patentově chráněná látka – směs derivátu cetylu a nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Celadrin pomáhá proti zánětu a bolesti svalů, kostí, šlach a kloubů u koní. Podává se při celé řadě muskuloskeletálních onemocnění a odstraňuje zánět a bolestivost zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky. Dále systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Tím zároveň dodává tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů. Celadrin pro koně obsahuje pouze přírodní ingredience s klinicky ověřeným účinkem pro snížení bolesti kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti. Jedná se bezpečný a snadno vstřebatelný produkt s rychlým nástupem účinku, který je vhodnou alternativou léků proti bolesti a zánětu (nesteroidních antirevmatik). ALAVIS Celadrink doporučujeme podávat pro koně s s osteoartrózou, při bolestech zad (vertebrogenní algický syndrom), při namožení či zánětu vazů, šlach a svalů, po úrazech a dalších zraněních, pro potlačení bolesti kloubů, vazů, šlach, pro potlačení zánětu, pro zlepšení pohyblivosti kloubů a odstranění jejich ztuhlosti.//Dávkování: Denní dávka pro koně o hmotnosti 500 kg – první 3 dny podávejte 3 odměrky, dále pokračujte 2 odměrkami denně. Při výrazných klinických obtížích je možné individuálně denní dávku zvýšit až na 4 odměrky denně. Prášek se podává při obtížích dle doporučeného dávkování do jadrného krmiva či melasy. Přípravek podávejte 2–4 dny po vymizení klinických obtíží. ALAVIS™ Celadrin pro koně je možné podávat dlouhodobě. Přípravek ALAVIS™ Celadrin pro koně je vhodné podávat spolu s přípravkem ALAVIS™ Triple Blend 700 g, kdy při společném podávání dochází k vyššímu využití chondroprotek­tivních látek a lepší výživě kloubních chrupavek a tkání. Tuto kombinaci je vhodné podávat dlouhodobě u sportovních koní, kteří jsou v těžké tréninkové zátěži. Díky působení těchto dvou přípravků dochází k lepším výkonnostním výsledkům a žádoucí regeneraci pohybového aparátu, který je při výkonu více zatěžován. Při dlouhodobém podávání lze snížit doporučenou denní dávku přípravku ALAVIS Celadrin pro koně na polovinu a 3 dny před závody opět zvýšit po dobu jednoho týdne.//Balení: 60 g
new
ALAVIS Duoflex pro koně 387 g

ALAVIS Duoflex pro koně 387 g

940 Kč
ALAVIS™ Duoflex je určen pro dlouhodobé podávání u koní s pohybovými problémy. ALAVIS™ Duoflex se podává při celé řadě pohybových problémů, odstraňuje zánět a bolestivost a působí na regeneraci kloubních chrupavek. Uplatňuje se zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky, systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Zlepšuje kvalitu synoviální tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů.//Látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Duoflex: Celadrin™, Glukosamin sulfát.//Celadrin™ je patentově chráněná látka, která obsahuje derivát cetylu a směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Celadrin™ spojuje dvě látky mající protizánětlivé účinky, které inhibují 5-lipooxigenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě zhoršují. Celadrin napomáhá vyššímu využití a vstřebání chondroprotektivní látky glukosamin sulfátu, a tím dochází k lepší a efektivnější výživě kloubních chrupavek. Glukosamin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zabezpečuje správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku spočívá v chondroprotek­tivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje zmírnění kloubních obtíží, zlepšení pohyblivosti a zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubů. Vhodné podávat pro potlačení zánětu a bolesti kloubů, pro zlepšení pohyblivosti kloubů a zvýšení jejich lubrikace, na regeneraci kloubních chrupavek a tkání, zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek, prodloužení aktivního věku koně.//Dávkování: Pro koně o hmotnosti 500 kg 3 odměrky denně. Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.//Balení: 387 g
new
Nutri Horse Gelatin 1 kg

Nutri Horse Gelatin 1 kg

380 Kč
NutriHorse Gelatin je určen k úhradě zvýšené potřeby živin pro zdravý růst a vývin kloubu, šlach a chrupavek. Silné a pružné šlachy, jejichž hlavní složkou je kolagen, ovlivňují pohyb koně. Hydrolyzát kolagenu tvoří základ přípravku a spolu s dalšími látkami jako jsou vybrané vitamíny a mikroprvky (organicky vázané) napomáhá k udržení zdravého pohybového aparátu koní, zvláště šlach. Vhodné pro starší koně.
new
Nutri Horse Gelatin 3 kg

Nutri Horse Gelatin 3 kg

830 Kč

Je určen k úhradě zvýšené potřeby živin pro zdravý růst a vývin kloubu, šlach a chrupavek. Silné a pružné šlachy, jejichž hlavní složkou je kolagen, ovlivňují pohyb koně. Hydrolyzát kolagenu tvoří základ přípravku a spolu s dalšími látkami jako jsou vybrané vitamíny a mikroprvky (organicky vázané) napomáhá k udržení zdravého pohybového aparátu koní, zvláště šlach. Vhodné pro starší koně.

Složení: hydrolyzát kolagenu 50 %, řepný cukr, uhličitan vápenatý, laktóza, glycerin. Analytické složky v 1 kg: hrubý protein 50 %, hrubá vláknina 0,001 %, hrubý tuk 0,1 %, hrubý popel 20,5 %, vápník 5,8 %, fosfor 0,01 %, sodík 0,01 %, hořčík 0,35 %. Doplňkové látky v 1 kg, vitaminy, provitaminy a chemicky definované látky s podobnými účinky: vitamin E (jako alfa tokoferol) 5 500 mg, biotin 10 mg, E671 vitamin D3 10 000 IU, vitamin C 3 000 mg.

Stopové prvky: E4 chelát mědi a aminokyselin n-hydrát (jako Cu) 170 mg, E5 chelát manganu a aminokyselin n-hydrát (jako Mn) 400 mg, E6 chelát zinku a aminokyselin n-hydrát (jako Zn) 1 000 mg, 3b8.11 organická forma selenu ze Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 (inaktivované kvasnice se selenem) (jako Se) 2 mg.

new
Equistro Azodine 2000 g

Equistro Azodine 2000 g

980 Kč
Azodine je minerální krmivo pro koně - obsahuje vysokou koncentraci vápníku, sodíku a chloridů pro správnou fyziologickou funkci svalů. Pomáhá udržovat svaly bez napětí a křečí z důsledku přepracování. Vhodné pro koně se zvýšenými nároky na přísun svalových elektrolytů nebo pro koně/hříbata/pony se svalovými problémy všeobecně. Doporučeno podávat s Equistro Excell E//Dávkování: kůň (500 kg) 50 g-2 odměrky denně//Hříbě, pony 25 g-1 odměrka denně. Doporučeno podávat po dobu 30ti dní. Podávat zamíchané do krmiva, voda by měla být vždy k dispozici.//Balení:2000 g
new
Equistro Excell E 1000 ml

Equistro Excell E 1000 ml

1520 Kč
Equistro Excell E optimalizuje svalový metabolizmus, aktivuje ochranu svalových buněk a zlepšuje kondici a jezditelnost koně. Všechny nutriční látky v přípravku odpovídají „BIO-EFFICIENT“ definici pro účinné látky.To znamená, že jsou přítomné v biologické formě s vysokou absorpční schopností zajišťující vynikající stravitelnost a účinnost. Omezený přísun vitaminu E, selenu, hořčíku a lyzinu vede k nedostatečnému okysličení buněčných membrán svalů. Důsledkem jsou výpadky ve výkonnosti, špatná jezditelnost koně, tuhost, ztvrdnutí svalstva, záněty svalů, myoglobinurie apod. Equistro Excell E optimalizuje svalový metabolizmus, aktivuje ochranu svalových buněk a zlepšuje kondici a jezditelnost koně. Všechny nutriční látky v přípravku odpovídají „BIO-EFFICIENT“ definici pro účinné látky.To znamená, že jsou přítomné v biologické formě s vysokou absorpční schopností zajišťující vynikající stravitelnost a účinnost//Složení Equistra Excell E: chlorid hořečnatý 17 %Deklarované jakostní znaky Equistra Excell E: vlhkost 72 %, tuk 12 %, dusíkaté látky 11 %, hořčík (Mg) 4 %, popel 2,6 %, vláknina 0,5 %Doplňkové látky (v 1 kg) Equistra Excell E: vitamin E (tokoferolacetát) 112 500 mg, selen (Se – jako selenan sodný) 25 mg, L-lyzin 9 %Dávkování Equistra Excell E: hříbě / pony 10 ml denně, kůň 20 ml denněPodávání Equistra Excell E: s malým množstvím krmiva nebo v pitné vodě. Před použitím nutno protřepat!//Balení: 1000 ml
new
Alavis Triple Blend Extra silný pro koně 700 g

Alavis Triple Blend Extra silný pro koně 700 g

1490 Kč
ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži. Spektrum účinků přípravku ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný: výživa, ochrana a regenerace kloubních chrupavek a tkání, zmírnění bolestí pohybového aparátu, zlepšení pohyblivosti, větší fyzická výkonnost, zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek, prodloužení aktivního věku zvířete, zlepšení celkové zdravotní kondice //Velikost balení: 700 g prášku
new
Alavis MSM pro koně s Vitaminem C plv 600 g

Alavis MSM pro koně s Vitaminem C plv 600 g

581 Kč 830 Kč
Veterinární přípravek pro koně proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C. Vhodné po úrazech a operacích. ALAVIS™ MSM pro koně je vhodný zejména při těchto potížích://při chronické myalgii (bolesti svalů) a při svalových křečích//při degenerativních a zánětlivých postiženích pohybového aparátu, jako je zánět kloubů (arthritis), zánět kloubní hlavice (epifyzitis), zánět škáry kopytní (laminitis)//při onemocnění střelky kopytní//při bolestech bederní části páteře (lumbalgii)//při zánětu pohrudnice (pleuritis)//při prasklinách kopytního pouzdra//Velikost balení: 600 g prášku
new
Gela Pony - Fast 10,8 kg

Gela Pony - Fast 10,8 kg

8490 Kč
Specializované doplňkové krmivo s Boswellií Serratou, kolagennými peptidy CHP, vitamínem E a selenem k akutní aplikaci při poraněních a zhmožděních pohybového aparátu koní či rychlému zvýšení flexibility kloubů a elasticity pohybu. Lze jej použít před i v průběhu závodů v případech, kdy by byla vhodná aplikace protizánětlivých léků, které z důvodu antidopingových zkoušek nelze použít. Gelapony Fast obsahuje unikátní Boswellii Serratu a komplex účinných složek pozitivně ovlivňujících zánětlivé procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu. Při akutních pohybových potížích, kulhání, poranění, zhmoždění, šimbajny. Pro ošetření kloubů, svalů, šlach a vazů před a po zvýšené zátěži. Při ztuhlosti před pohybem starších koní. Pro zvýšení elasticity pohybu. Doporučené dávkování- kůň 60 g denně (2x denně 30 g), hříbě, pony 30 g denně (2x denně 15 g).//Přípravek podávejte k omezení potíží pohybového aparátu koní. Denní dávku odměřte a přimíchejte ke krmné dávce. Přípravek je vhodné podávat denně po dobu minimálně 10 dní. Dlouhodobé podávání Gelapony Fast je vhodné koním, u kterých se různé pohybové problémy vyskytují opakovaně. Gelapony Fast Biosol neobsahuje žádné látky považované za doping koní. Jeho podávání je neomezené v průběhu celé sportovní přípravy i během závodů.
new
HÖVELER - EQUINOVA ARTHROAGIL - liquid 1 l

HÖVELER - EQUINOVA ARTHROAGIL - liquid 1 l

2338 Kč
Equinova® Arthroagil vhodně podporuje kosti, klouby, vazy a šlachy u koní. Užívání Arthroagilu je vhodné jak při každodenní prevenci, tak při osteoartróze, navikulární nemoci nebo zranění u koní.Obsahem Arthroagilu je ďáblův dráp a kurkuma, které mají protizánětlivé a analgetické vlastnosti. Kolagen a oxid křemičitý je důležitá podpora regenerace poškozené kloubní chrupavky. Extrakt z hroznových jader poskytuje důležité antioxidanty jako je vitamin C a E.//!!! UPOZORNĚNÍ: Tento výrobek může obsahovat látky, které byly uznány mezinárodními a národními federacemi jako dopingové.DOPORUČENÍ: Vysadit minimálně 4 dny před odjezdem na závody.!!!//
new
HÖVELER EQUINOVA HAEMOFERAN liquid 1 l

HÖVELER EQUINOVA HAEMOFERAN liquid 1 l

1559 Kč
Doplnění ve vodě rozpustných vitamínů a stopových prvků. Růst, závody, rekonvalescence, nebo také chov vyžadují potřebu minerálů, vitamínů a stopových prvků. Doplnění stopových prvků se doporučuje především u hříbat, aby se předešlo vzniku ortopedických obtíží. Haemoferan představuje komplex vysoce dostupných stopových prvků a vitaminů v tekuté formě. Obsahuje řepný a hroznový cukr, kaliumsorbat, xanthan.//Dávkování: Hobby a volný čas - 30 ml denně na koně, Sport - 30 ml denně na koně, Pony - 15 ml na koně//Balení: 1 l
new
HÖVELER EQUINOVA MYOPROTECT liquid 1 l

HÖVELER EQUINOVA MYOPROTECT liquid 1 l

1817 Kč
Podpora růstu svalů a regeneraci po fyzické zátěž. Během tréninku a závodů jsou buňky svalů vystaveny různému zatížení. Aminokyseliny jsou nedílnou součástí svalových buněk a zajišťují jejich rychlou regeneraci. Díky kombinaci vitamínu E a selenu jsou buněčné stěny chráněny před škodlivým vlivem peroxidů, což umožňuje správnou funkci buněk.//Dávkování: Volný čas, hobby: 20 ml/20 g denně na koně, Sport: 40 ml/40 g denně na koně (během sezony)//Balení: 1 l
new
    Strana:
  • 1