Pokud se Vám tento email nezobrazil správně, klikněte prosím zde.
Pláštěnka western
Katalogové číslo: 4068
Pláštěnka se zapínáním na druky, keré umožňují vytvořit overal.dvě přední kapsy, límec je měkčen manšestrem, kapuci je možno odepnout pomocí druků, pláštěnku lze smotat do přiloženého pytlíku, Barva: žlutá, Velikost: S,M,L,XL
Cena: 941,- Kč
Kabát australský dlouhý BUSH SKINS Riding Coat
Katalogové číslo: 1489
Kabát dlouhý, pevně přišitá pelerína, 2 přední kapsy, 1 vnitřní, rukávy na stažení patentem, lýtkové přezky. Materiál: impregnovaná bavlna olejem a voskem. Velikost: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL. Barva: černá, hnědá. V hnědé barvě také velikost 4XL.
Cena: 3.468,- Kč
Deka bederní nepromokavá pod westernové sedlo
Katalogové číslo: 4331
Nepromokavá ale prodyšná bederka k westernovému sedlu, svrchní materiál 600Denier polyester, vnitřní materiál: fleece, Barva: tmavě modrá, Velikost: 130cm
Cena: 922,- Kč
Košile western Kentucky
Katalogové číslo: 4553
Jeansová dámská i pánská košile Kentucky s květinovou výšivkou, zapínání na druky, Barva: modrá, Velikost: XS, S, M, L, XL, XXL
Cena: 1.140,- Kč
Boty western LAKOTA
Katalogové číslo: 2444
Westernové kožené vysoké boty, kulatá špička, gumová podešev, kožená podšívka. Velikost: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,46, 47.
Cena: 3.990,- Kč
DVD - Vaquero Ranch Roping
Katalogové číslo: 4637
DVD Vaquero ranch roping - toto video vás provede těmi úplně prvními kroky s lasem. Naučí vás vytvořit si vaši první správnou smyčku, správně svinovat laso a pomůže vám osvojit si základní hody nutné k tomu,abyste mohli začít pracovat s lasem, Délka DVD - 35 min.
Cena: 333,- Kč
 
Dobrý den,
 
vzhledem k tomu, že zasílání informací elektronickými prostředky je nově upraveno zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, který nabyl účinnosti dne 7.9.2004 a podle § 7 tohoto zákona je možné šířit obchodní sdělení elektronickými prostředky pouze za předpokladu, že adresát dal předem prokazatelný souhlas k takovémuto využití svého elektronického kontaktu, dovolujeme si Vás požádat o potvrzení, že i nadále máte zájem dostávat informace od společnosti Obluk.cz - Jezdecké potřeby, s.r.o. cestou elektronické pošty.

Vaše emailová adresa byla zaregistrována na serveru http://www.obluk.cz. Obsahem tohoto sdělení je nesouhlas se zasíláním informativních nabídek aktuálně zajišťovaných akcí a nabídka zajištění kompletních služeb poskytovaných naší společností.

V případě, že nesouhlasíte se zasíláním obchodních sdělení s uvedeným obsahem, Klikněte prosím zde pro odhlášení.

 
Informace k newsletteru
 
Toto obchodní sdělení bylo zasláno firmou
Jezdecké potřeby s.r.o.
Veslařská 25
Brno - Jundrov, 637 00 Brno

Navštivte náš internetový obchod na http://www.obluk.cz

Pro odhlášení k odběru novinek klikněte prosím zde.