Pokud se Vám tento email nezobrazil správně, klikněte prosím zde.
Jaro máme v plném proudu. Pamatujte i na svého koně a dopřejte mu klidné a spokojené jarní dny bez dotěrného hmyzu.
Náušník HKM
Katalogové číslo: 4623

Bavlněné háčkované náušníky s ozdobným lemem, účinná ochrana proti hmyzu, náušníky lze prát v pračce na 30°C, Barva: černá/střibrný lem, bílá/zlatý lem, modrá/stříbrný lem, červená/stříbrný lem, bordó/stříbrný lem, Velikost: Cob, Full
Cena: 181,- Kč
Supermask + uši
Katalogové číslo: 3019

Maska proti hmyzu. Chrání oči a uši před mouchami, komáry, pylem létajícího hmyzu, bahnem, nemocemi a odpadem z letecké přepravy. Poskytuje 73 % stínu očím, nebrání ve výhledu. Vyrobena z odolného materiálu s dlouhou životností. Velikost: horse, arab.
Cena: 998,- Kč
Leovet Bio-Hautöl 500ml
Katalogové číslo: 4380

Intenzivní péče o pokožku, obzvláště vhodné při letních ekzémech. Přípravek posiluje a regeneruje poškozené kožní partie, trvale zmírňuje nepříjemné svědění a škrábání, je aktivovám opětovný růst srsti. Pokožka se stává hebkou.
Cena: 466,- Kč
Repelent Endure fly spray
Katalogové číslo: 7950

Efektivní spray proti hmyzu, který se nevypotí, poskytuje až 14ti denní kontrolu po jedné aplikaci, vydrží a působí i ve vlhkých podmínkách, balení: 946ml
Cena: 950,- Kč
Šampon LEOVET Teebaum
Katalogové číslo: 2432

Šampon s výtažkem z čajovníku australského pro lesklou srst a zdravou pokožku, minimalizuje pocit svědění a náchylnost k oděrkám. Přirozená dlouhotrvající vůně odpuzuje hmyz. Balení: 500 ml.
Cena: 257,- Kč
Repelent Repel Xp koncentrát
Katalogové číslo: 7953

Efektivní repelent proti komátům, moskytům, všem typům much a klíšťatům, 1 litr, ekonomicky výhodný koncentrát pro ředění vodou 1:7.
Cena: 1.188,- Kč
  V našem e-shopu nakoupí každý zákazník se slevou 5% oproti kamenné prodejně. Vaše sleva při dalších nákupech poroste podle vašeho obratu.  
  Více se o slevách pro Věrné zákazníky dozvíte na našich stránkách www.obluk.cz.  
  Akční nabídka zboží nyní obsahuje mnoho dalšího zboží s velkou slevou. Slevy platí pouze do vyprodání zásob!  
     
 
Dobrý den,
 
vzhledem k tomu, že zasílání informací elektronickými prostředky je nově upraveno zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, který nabyl účinnosti dne 7.9.2004 a podle § 7 tohoto zákona je možné šířit obchodní sdělení elektronickými prostředky pouze za předpokladu, že adresát dal předem prokazatelný souhlas k takovémuto využití svého elektronického kontaktu, dovolujeme si Vás požádat o potvrzení, že i nadále máte zájem dostávat informace od společnosti Obluk.cz - Jezdecké potřeby, s.r.o. cestou elektronické pošty.

Vaše emailová adresa byla zaregistrována na serveru http://www.obluk.cz. Obsahem tohoto sdělení je nesouhlas se zasíláním informativních nabídek aktuálně zajišťovaných akcí a nabídka zajištění kompletních služeb poskytovaných naší společností.

V případě, že nesouhlasíte se zasíláním obchodních sdělení s uvedeným obsahem, Klikněte prosím zde pro odhlášení.

 
Informace k newsletteru
 
Toto obchodní sdělení bylo zasláno firmou
Jezdecké potřeby s.r.o.
Veslařská 25
Brno - Jundrov, 637 00 Brno

Navštivte náš internetový obchod na http://www.obluk.cz

Pro odhlášení k odběru novinek klikněte prosím zde.