Kloubní výživa Geloren HA višeň, 1,35 kg

Kód: E-28016
Dostupnost: Skladem
Pečujte o své klouby, vazy a šlachy!
1490 Kč
Počet ks:

Kloubní výživa Geloren HA s višňovou příchutí napomáhá:
• vyživovat a ochraňovat klouby, vazy a šlachy
• zlepšovat hybnost a pružnost kloubů
• zpomalovat poškozování chrupavek v kloubu
• ke zvýšení fyzického výkonu
• k prodloužení aktivního věku zvířete

Složení: cukr, glukózový sirup, želatina vepřová (13,1 %), chondroitin sulfát (1,9 %), sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová (0,4 %), mořská řasa chlorella
Povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej).
Pomocné látky: konzervanty (sorban draselný, kyselina citrónová) a zchutňující látka (jablečné aroma)
Analytické složky: hrubý protein 15,6 %, hrubá vláknina 0,2 %, hrubé oleje a tuky 0,1 %, hrubý popel 1,6 %, sodík 0,2 %, vlhkost 40 %

NÁVOD K POUŽITÍ: Geloren HA můžete nabídnout zvířeti přímo z ruky nebo kostku nakrájet na menší části a zamíchat do krmiva. Přípravek koně většinou přijímají ochotně díky sladké chuti a jablečnému aroma.

DÁVKOVÁNÍ:
• zvíře do 100kg: 1 kostka denně
• zvíře do 400kg: 2 kostky denně
• zvíře nad 400kg: 3 kostky denně
Největšího účinku dosáhnete při 90denním nepřetržitém užívání minimálně jedné kostky denně. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Kloubní výživa s koňskou dávkou kyseliny hyaluronové pro zdravé klouby, vazy a šlachy. Doplněk krmiva Geloren si díky své spolehlivosti a síle získal vysokou oblibu nejen u sportovních koní. Za svůj úspěch vděčí vysokému obsahu aktivních látek zpracovaných do chutné formy želé kostek. Geloren navíc obsahuje Nutrihyl - specifický typ kyseliny hyaluronové pro maximální péči o klouby.


Kloubní výživa, která chutná
Za odměnu, anebo pro zdraví? S Gelorenem si nemusíte vybírat. Žvýkací želé kostky s kyselinou hyaluronovou chutnají po višních, takže i ta nejmlsnější stvoření si je vezmou bez přemlouvání.


Kloubní problémy?
Koňskou kloubní výživu Geloren doporučují chovatelé závodních koní jako doplňkovou péči u většiny kloubních problémů, ale i pro prodloužení aktivního života nejen sportovních koní. Geloren je vhodné podávat při pohybových problémech, při nadměrné zátěži nebo pro bezproblémový pohyb i ve stáří.


Originální forma i složení
U receptury Gelorenu se podařilo zkombinovat vysoké množství aktivních látek pro zdravé klouby s chutnou formou želé kostek. Za tímto úspěchem se skrývají roky práce mnoha výzkumných pracovníků a originální know-how české vědecké společnosti Contipro a.s.


Zlepšení si všimnete brzy
Geloren vděčí za svou sílu vysokému množství Nutrihylu. Jde o specifický typ kyseliny hyaluronové, která promazává klouby, funguje jako tlumič nárazů a má blahodárný vliv na chrupavky. Díky tomu nemusí Geloren obsahovat hořké látky na bázi síry.


Nadupáno aktivními látkami
Chutné želé kostky Geloren obsahují vysoké množství účinných látek, převážně kyselinu hyaluronovou, která se řádí mezi tzv. SYSADOA látky (symptomaticky pomalu působící léky při osteoartróze).

1 želé kostka s hmotností 15g obsahuje:
60mg kyseliny hyaluronové
285mg chondroitin sulfátu
2 333mg želatiny


Za Geloren HA mluví fakta
Celkem 7 nezávislých veterinárních klinik sledovalo vliv Gelorenu na 53 koních. Po měsíci užívání mělo 91 % koní méně pohybových obtíží než před podáváním Gelorenu.


Dávkování zvládnete levou zadní
Podle váhy podávejte jednu až tři kostky denně. Největšího vlivu na klouby dosáhnete při 90denním nepřetržitém podávání minimálně jedné kostky denně. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně.


Přísný dohled nad výrobou
Výrobcem značky Aktivní zvíře je česká farmaceutická společnost Contipro a.s. Kromě veterinárních produktů a doplňků krmiv vyrábí také léčiva a zdravotnické prostředky pro lidi, které exportuje do více než 70 zemí světa. Geloren pro koně je tedy vyráběn v maximální kvalitě a ze surovin, které jsou bezpečné a prověřené.

Číslo schválení veterinárního přípravku: 045-20/C