Svaly a klouby

Zobrazuji: 1 - 11 z 11
    Strana:
  • 1

Kloubní výživa Geloren HA jablko, 1,35 kg

Kód zboží: E-28018
1490 Kč

PROVET® Algi 1000ml

Kód zboží: PRVTALG
690 Kč

PROVET® JOINT PLUS 200 tablet

Kód zboží: PRVTJOIPLU
630 Kč

Kloubní výživa Geloren HA višeň, 1,35 kg

Kód zboží: E-28016
1490 Kč

Horse Premium L-carnitin 1kg

Kód zboží: MIK239106
359 Kč

PROVET® JOINT PLUS 400 tablet

Kód zboží: PRVTJOIPLU4
1150 Kč

Topvet for Horses MSM kloubní výživa 800 g

Kód zboží: TOP60423
498 Kč

MSM Farnam 1kg

Kód zboží: 231GAT29
595 Kč
Topvet for Horses MSM kloubní výživa 800 g

Topvet for Horses MSM kloubní výživa 800 g

498 Kč
MSM

Klouby, chrupavky, vazy

Veterinární přípravek pro koně

MSM neboli methylsulfonylmethan je přírodní, nejlépe vstřebatelná organická sloučenina síry. Biologicky aktivní síra je nutná pro správné fungování organismu. Při špatných stravovacích návycích a zvýšené míře stresu klesá hladina síry v těle. Používá se zejména jako kloubní výživa. MSM se podílí na syntéze kolagenu, který je základní hmotou pojivových tkání. Podporuje zdraví kloubů a vazů, kvalitu kůže a srsti. Pozitivem MSM je jeho schopnost vykazovat protizánětlivé účinky a pomáhá tělu při procesu detoxikace. Při dlouhodobém užívání MSM se zrychluje hojení a dochází ke snížení bolesti a zlepšení imunitního systému.

Složení: MSM Methylsulfonylmetham - bílý krystalický prášek bez zápachu

Denní dávka na 100 kg živé hmotnosti
MSM methylsulfonylmethan 5 g

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Číslo schválení: 115-19/C
new
PROVET® JOINT PLUS 400 tablet

PROVET® JOINT PLUS 400 tablet

1150 Kč
Přípravek PROVET® JOINT PLUS doplňuje stěžejní stavební látky do kloubů, vazů, šlach a chrupavek. Doplňuje a upravuje viskozitu kloubní tekutiny, čímž zabraňuje nadměrnému oděru chrupavek v kloubu a vzniku artróz. Regeneruje šlachy po úrazech, působí významně protizánětlivě, jemně tlumí bolest. Snižuje riziko vzniku zánětlivých procesů po zhmožděních a při námaze, příznivě působí na uvolnění ztuhlosti pohybového aparátu. Působí regeneračně na chrupavku kloubů a také jako podpůrný prostředek při zánětlivých procesech pohybového ústrojí. Ideální je dlouhodobé užívání léčebné i jako prevence.

Dávkování: 10 – 20 tbl / dospělý kůň (500 kg) /den Optimálně 20 tbl denně prvních 7 dní kůry, poté 10 tbl na den do dobrání.

1000mg obsahuje: Hydrolyzovaný kolagenní peptid 500 mg, Boswellia serrata extr. 350 mgČíslo schválení: 086-19/C
new
Topvet for Horses Sirup Kloubní výživa Artroregen Eq

Topvet for Horses Sirup Kloubní výživa Artroregen Eq

498 Kč
SIRUP KLOUBNÍ VÝŽIVA ARTROREGEN Eq

Veterinární přípravek pro koně

Artroregen Eq - originální receptura spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát) a unikátní bylinný komplex (šišák bajkalský, bršlice kozí noha, přeslička rolní nať, rdesno nať). O výše uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že jsou vhodné k preventivnímu a regeneračnímu použití u sportovních, pracovních i rekreačních koní všech věkových kategorií. Zmírňuje bolest poškozených kloubů a zlepšuje hybnost a výkonnost. Doporučujeme užívat preventivně od 3 měsíců věku a jako podporu terapie koní s poškozenými klouby.

Glukosamin sulfát - je strukturální složka kloubní chrupavky. Je důležitou součástí nutnou pro optimální růst chrupavky, její regeneraci a zpomalení destrukce. Chondroitin sulfát - je strukturální složka kloubní chrupavky. Aktivně váže vodu, čímž hydratuje chrupavku, zpomaluje destrukci chrupavky. Kyselina hyaluronová - zabezpečuje optimální lubrikaci kloubu, čímž brání poškození kloubů. MSM - zpevňuje vazy a šlachy a zejména tlumí zánětlivé procesy. Obsahuje vysoký podíl organicky vázané síry, která pozitivně působí na poškozené chrupavky. Bylinná směs - unikátní bioaktivní výtažky rostlin pomáhají tlumit zánětlivé procesy a mají silný chondroprotektivní účinek. Vykazují silnou antioxidační aktivitu a pomáhají chránit klouby před opotřebením.

Složení: Invertní fruktózový sirup, Glukosamin sulfát, Voda, Chondroitin sulfát, MSM, Líh, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský standardizovaný extrakt, Kyselina citronová, Vitamín C, Bršlice kozí noha nať, Přeslička rolní nať, Rdesno ptačí nať, Sorban draselný

Návod k použití: Prvních 10 dnů (startovací dávka) podávejte 6 ml na 100 kg ž. hm. zvířete. Následně (udržovací dávka) podávejte 3 ml na 100 kg ž. hm. po dobu 2-3 měsíců. Následně vysaďte na 3 měsíce a kúru opakujte. Je možné podávat dlouhodobě. Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě. Zlepšení stavu je možné sledovat od 10. dne používání.

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Číslo schválení: 157-16/C
new
Horse Premium L-carnitin 1kg

Horse Premium L-carnitin 1kg

359 Kč
Minerální krmivo s vitaminy pro koně s extrémní sportovní zátěží. Komplex makroprvků, stopvých prvků a vitamínů, který se podílí na ochraně buněčných membrán, ovlivňuje zdravotní stav, zpomaluje stárnutí buněk, zlepšuje regeneraci organismu, zvyšuje odolnost na stresující faktory. Obsah esenciálních aminokyselin pak optimálně zabezpečuje jejich obnovu při extrémní zátěži.
L-carnitin hraje v organismu zásadní roli jako nosič energie. Druhou biochemickou funkci L-carnitinu jeneutralizace sloučeniny acetylkoenzymu A, vznikajícího jako metabolit při přeměně zásobních látek (cukrů, tuků) na energii. Působí na celistvost buněk. L-carnitin podporuje lepší regeneraci organismu, správnou funkci jater a srdečního svalu.
Dávkování: denně, zamíchaný do krmiva 10-15g/100 kg ž.h./den, na kus a den 50-80g
new
Kloubní výživa Geloren HA višeň, 1,35 kg

Kloubní výživa Geloren HA višeň, 1,35 kg

1490 Kč
Kloubní výživa Geloren HA s višňovou příchutí napomáhá:
• vyživovat a ochraňovat klouby, vazy a šlachy
• zlepšovat hybnost a pružnost kloubů
• zpomalovat poškozování chrupavek v kloubu
• ke zvýšení fyzického výkonu
• k prodloužení aktivního věku zvířete

Složení: cukr, glukózový sirup, želatina vepřová (13,1 %), chondroitin sulfát (1,9 %), sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová (0,4 %), mořská řasa chlorella
Povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej).
Pomocné látky: konzervanty (sorban draselný, kyselina citrónová) a zchutňující látka (jablečné aroma)
Analytické složky: hrubý protein 15,6 %, hrubá vláknina 0,2 %, hrubé oleje a tuky 0,1 %, hrubý popel 1,6 %, sodík 0,2 %, vlhkost 40 %

NÁVOD K POUŽITÍ: Geloren HA můžete nabídnout zvířeti přímo z ruky nebo kostku nakrájet na menší části a zamíchat do krmiva. Přípravek koně většinou přijímají ochotně díky sladké chuti a jablečnému aroma.

DÁVKOVÁNÍ:
• zvíře do 100kg: 1 kostka denně
• zvíře do 400kg: 2 kostky denně
• zvíře nad 400kg: 3 kostky denně
Největšího účinku dosáhnete při 90denním nepřetržitém užívání minimálně jedné kostky denně. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Kloubní výživa s koňskou dávkou kyseliny hyaluronové pro zdravé klouby, vazy a šlachy. Doplněk krmiva Geloren si díky své spolehlivosti a síle získal vysokou oblibu nejen u sportovních koní. Za svůj úspěch vděčí vysokému obsahu aktivních látek zpracovaných do chutné formy želé kostek. Geloren navíc obsahuje Nutrihyl - specifický typ kyseliny hyaluronové pro maximální péči o klouby.


Kloubní výživa, která chutná
Za odměnu, anebo pro zdraví? S Gelorenem si nemusíte vybírat. Žvýkací želé kostky s kyselinou hyaluronovou chutnají po višních, takže i ta nejmlsnější stvoření si je vezmou bez přemlouvání.


Kloubní problémy?
Koňskou kloubní výživu Geloren doporučují chovatelé závodních koní jako doplňkovou péči u většiny kloubních problémů, ale i pro prodloužení aktivního života nejen sportovních koní. Geloren je vhodné podávat při pohybových problémech, při nadměrné zátěži nebo pro bezproblémový pohyb i ve stáří.


Originální forma i složení
U receptury Gelorenu se podařilo zkombinovat vysoké množství aktivních látek pro zdravé klouby s chutnou formou želé kostek. Za tímto úspěchem se skrývají roky práce mnoha výzkumných pracovníků a originální know-how české vědecké společnosti Contipro a.s.


Zlepšení si všimnete brzy
Geloren vděčí za svou sílu vysokému množství Nutrihylu. Jde o specifický typ kyseliny hyaluronové, která promazává klouby, funguje jako tlumič nárazů a má blahodárný vliv na chrupavky. Díky tomu nemusí Geloren obsahovat hořké látky na bázi síry.


Nadupáno aktivními látkami
Chutné želé kostky Geloren obsahují vysoké množství účinných látek, převážně kyselinu hyaluronovou, která se řádí mezi tzv. SYSADOA látky (symptomaticky pomalu působící léky při osteoartróze).

1 želé kostka s hmotností 15g obsahuje:
60mg kyseliny hyaluronové
285mg chondroitin sulfátu
2 333mg želatiny


Za Geloren HA mluví fakta
Celkem 7 nezávislých veterinárních klinik sledovalo vliv Gelorenu na 53 koních. Po měsíci užívání mělo 91 % koní méně pohybových obtíží než před podáváním Gelorenu.


Dávkování zvládnete levou zadní
Podle váhy podávejte jednu až tři kostky denně. Největšího vlivu na klouby dosáhnete při 90denním nepřetržitém podávání minimálně jedné kostky denně. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně.


Přísný dohled nad výrobou
Výrobcem značky Aktivní zvíře je česká farmaceutická společnost Contipro a.s. Kromě veterinárních produktů a doplňků krmiv vyrábí také léčiva a zdravotnické prostředky pro lidi, které exportuje do více než 70 zemí světa. Geloren pro koně je tedy vyráběn v maximální kvalitě a ze surovin, které jsou bezpečné a prověřené.

Číslo schválení veterinárního přípravku: 045-20/C
new
Artivit Pegas FORTE 7, 700g, kloubní výživa pro koně !!!AKCE 4+1 ZDARMA!!!

Artivit Pegas FORTE 7, 700g, kloubní výživa pro koně !!!AKCE 4+1 ZDARMA!!!

1082 Kč
AKCE 3+1 ZDARMA !!!
Při objednávce 3 ks získáte jeden kus zdarma!

CHONDROPROTEKTIVUM PRO KONĚ
KLOUBNÍ VÝŽIVA A REGENERACE CHRUPAVEK A TKÁNÍ
7 AKTIVNÍCH LÁTEK V EXTRA SILNÉ KONCENTRACI

Extra silná kloubní výživa pro koně
Artivit® Pegas Forte 7 obsahuje komplex synergicky působících látek důležitých pro kloubní výživu. Forma prášku umožňuje bezproblémové podávání i při dlouhodobé terapii. Lze jej rozmíchat ve vodě nebo přímo přidat k běžné stravě.

Obsažené látky tvoří pět základních mechanismů účinku:
1. Výživa kloubu a kloubního pouzdra (glukosamin sulfát 2KCl a chondroitin sulfát)
2. Protizánětlivé působení (MSM - methylsulfonylmethan)
3. Lubrikace (promazávání) kloubu a kloubního pouzdra (kyselina hyaluronová)
4. Obnova poškozené chrupavky (hydrolyzovaný kolagen)
5. Tlumení bolesti (boswelia serrata)

Aktivní složky........................ve 4 g / v 1 kg směsi
Glukosamin sulfát. 2 KCl............1 500 mg / 375 g
Chondroitin sulfát....................600 mg / 150 g
MSM (methylsulfonylmethan).......1 500 mg / 375 g
Extrakt z Boswellia serrata..........20 mg / 5 g
Kyselina hyaluronová................10 mg / 2,5 g
Hydrolyzovaný kolagen..............280 mg / 70 g
Vitamin C (kyselina L – askorbová)..80 mg / 20 g

Velikost balení: 700 g sypké směsi aktivních látek

Doporučené dávkování:
Hmotnost koně:
Terapeutické použití (např. při akutních projevech onemocnění pohybového aparátu nebo po ortopedických operacích):
• Živá hmotnost 100 kg a nižší – 1 x denně 4,0 g (1 vrchovatá čajová lžička)
• Živá hmotnost 500 kg a vyšší – 1x denně 20,0 g (2 polévkové lžíce)
Po zmírnění potíží nebo při preventivním použití podávejte poloviční dávku
Doporučený interval používání: 3 měsíce užívání – 2 měsíce pauza


Číslo schválení: 122-18/C
new
PROVET® JOINT PLUS 200 tablet

PROVET® JOINT PLUS 200 tablet

630 Kč
Přípravek PROVET® JOINT PLUS doplňuje stěžejní stavební látky do kloubů, vazů, šlach a chrupavek. Doplňuje a upravuje viskozitu kloubní tekutiny, čímž zabraňuje nadměrnému oděru chrupavek v kloubu a vzniku artróz. Regeneruje šlachy po úrazech, působí významně protizánětlivě, jemně tlumí bolest. Snižuje riziko vzniku zánětlivých procesů po zhmožděních a při námaze, příznivě působí na uvolnění ztuhlosti pohybového aparátu. Působí regeneračně na chrupavku kloubů a také jako podpůrný prostředek při zánětlivých procesech pohybového ústrojí. Ideální je dlouhodobé užívání léčebné i jako prevence.

Dávkování: 10 – 20 tbl / dospělý kůň (500 kg) /den Optimálně 20 tbl denně prvních 7 dní kůry, poté 10 tbl na den do dobrání.

1000 mg obsahuje: Hydrolyzovaný kolagenní peptid 500 mg, Boswellia serrata extr. 350 mgČíslo schválení: 086-19/C
new
PROVET® Algi 1000ml

PROVET® Algi 1000ml

690 Kč
PROVET® ALGI uvolňuje ztuhlá svalová vlákna. Zmírňuje bolesti kloubních vazů, svalů a svalových úponů, tlumí zánět. Napomáhá organismu zvládat tréninkovou zátěž. Jemně tlumí bolest, výrazně potlačuje zánět. Má silné antioxidační účinky zmírňující negativní působení volných radikálů na organismus.
Dávkování: 20 – 40 ml / dospělý kůň (500 kg) /den Optimálně 40 ml denně prvních 7 dní kůry, poté 20 ml na den do dobrání.

Číslo schválení: 088-19/C
new
Kloubní výživa Geloren HA jablko, 1,35 kg

Kloubní výživa Geloren HA jablko, 1,35 kg

1490 Kč
Kloubní výživa Geloren HA s jablečnou příchutí napomáhá:
• vyživovat a ochraňovat klouby, vazy a šlachy
• zlepšovat hybnost a pružnost kloubů
• zpomalovat poškozování chrupavek v kloubu
• ke zvýšení fyzického výkonu
• k prodloužení aktivního věku zvířete

Složení: cukr, glukózový sirup, želatina vepřová (13,1 %), chondroitin sulfát (1,9 %), sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová (0,4 %), mořská řasa chlorella
Povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej).
Pomocné látky: konzervanty (sorban draselný, kyselina citrónová) a zchutňující látka (jablečné aroma)

NÁVOD K POUŽITÍ: Geloren HA můžete nabídnout zvířeti přímo z ruky nebo kostku nakrájet na menší části a zamíchat do krmiva. Přípravek koně většinou přijímají ochotně díky sladké chuti a jablečnému aroma.

DÁVKOVÁNÍ:
• zvíře do 100kg: 1 kostka denně
• zvíře do 400kg: 2 kostky denně
• zvíře nad 400kg: 3 kostky denně
Největšího účinku dosáhnete při 90denním nepřetržitém užívání minimálně jedné kostky denně. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Kloubní výživa s koňskou dávkou kyseliny hyaluronové pro zdravé klouby, vazy a šlachy. Doplněk krmiva Geloren si díky své spolehlivosti a síle získal vysokou oblibu nejen u sportovních koní. Za svůj úspěch vděčí vysokému obsahu aktivních látek zpracovaných do chutné formy želé kostek. Geloren navíc obsahuje Nutrihyl - specifický typ kyseliny hyaluronové pro maximální péči o klouby.


Kloubní výživa, která chutná
Za odměnu, anebo pro zdraví? S Gelorenem si nemusíte vybírat. Žvýkací želé kostky s kyselinou hyaluronovou chutnají po višních, takže i ta nejmlsnější stvoření si je vezmou bez přemlouvání.


Kloubní problémy?
Koňskou kloubní výživu Geloren doporučují chovatelé závodních koní jako doplňkovou péči u většiny kloubních problémů, ale i pro prodloužení aktivního života nejen sportovních koní. Geloren je vhodné podávat při pohybových problémech, při nadměrné zátěži nebo pro bezproblémový pohyb i ve stáří.


Originální forma i složení
U receptury Gelorenu se podařilo zkombinovat vysoké množství aktivních látek pro zdravé klouby s chutnou formou želé kostek. Za tímto úspěchem se skrývají roky práce mnoha výzkumných pracovníků a originální know-how české vědecké společnosti Contipro a.s.


Zlepšení si všimnete brzy
Geloren vděčí za svou sílu vysokému množství Nutrihylu. Jde o specifický typ kyseliny hyaluronové, která promazává klouby, funguje jako tlumič nárazů a má blahodárný vliv na chrupavky. Díky tomu nemusí Geloren obsahovat hořké látky na bázi síry.


Nadupáno aktivními látkami
Chutné želé kostky Geloren obsahují vysoké množství účinných látek, převážně kyselinu hyaluronovou, která se řádí mezi tzv. SYSADOA látky (symptomaticky pomalu působící léky při osteoartróze).

1 želé kostka s hmotností 15g obsahuje:
60mg kyseliny hyaluronové
285mg chondroitin sulfátu
2 333mg želatiny


Za Geloren HA mluví fakta
Celkem 7 nezávislých veterinárních klinik sledovalo vliv Gelorenu na 53 koních. Po měsíci užívání mělo 91 % koní méně pohybových obtíží než před podáváním Gelorenu.


Dávkování zvládnete levou zadní
Podle váhy podávejte jednu až tři kostky denně. Největšího vlivu na klouby dosáhnete při 90denním nepřetržitém podávání minimálně jedné kostky denně. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně.


Přísný dohled nad výrobou
Výrobcem značky Aktivní zvíře je česká farmaceutická společnost Contipro a.s. Kromě veterinárních produktů a doplňků krmiv vyrábí také léčiva a zdravotnické prostředky pro lidi, které exportuje do více než 70 zemí světa. Geloren pro koně je tedy vyráběn v maximální kvalitě a ze surovin, které jsou bezpečné a prověřené.

Číslo schválení veterinárního přípravku: 047-20/C
new
    Strana:
  • 1