Repelent ZEDAN Bremsen Bremse, 350 ml

Kód: 9512005030
Dostupnost: Skladem
825 Kč
Počet ks:

Přírodní repelent s 15 letou tradicí vyvinutý speciálně proti hovadům působí dlohodobě i proti dalšímu obtížnému hmyzu např. klíšťatům, komárům a bodalkám. Repelent pro koně a jezdce se širokospektrální aktivní směsí účinných látek. Funguje také proti komárům Culex a klíšťatům Hyalomma.
Pečuje o kůži díky látkám působícím proti vysychání jako Aloe vera, sezamový olej, olej z avokáda a ořechový olej. Bremsen Bremse je alergologicky a dermatologicky testován a může být aplikován i do otevřených ran a na citlivá místa jako nozdry a další měkké tkáně. Repelent Horseguard Bremsen Bremse ® s komplexem účinných látek Icaridinu a esenciálních olejů získávaných z listů eukalyptu citriodora účinkuje (podle terénních výzkumů prováděných přímo na koních dle metodiky TNsG platné pro komáry a klíšťata) na běžné komáry Culex pipiens až 8 hodin v závislosti na aplikaci. Podle této studie prokazuje repelent plnou účinnost proti klíšťatům rodu Hyalomma marginatum.

• repelent BREMSENBREMSE®v této koncentraci působí až 8 hodin
• pečuje o kůži koně proti vysychání díly Aloe Vera, oleje z avokáda a ořechovému oleji
• vhodný i pro muchaře
• působí proti hovadům, komárům, bodalkám a klíštatům
• repelent neobsahuje zakázané látky dle antidopigových pravidel FEI 2021.

Návod k použití: Před použitím protřepejte! Rovnoměrně nanášejte srst a oblasti pokožky. Pomocí hadříku nebo houbičky jemně rozetřete v oblasti očí a nosu.
Aplikujte v množství: Pro poníky 20-50 ml, pro koně 60–120 ml. (3 vstřiky na plochu velikosti listu A3)
Složení: Účinné látky 200 g / kg (Saltidin) sek-butyl 2- (2-hydroxyethyl) piperidin-l-karboxylát a esenciální olej z Eukalyptus citriodora


Číslo schválení: MZDR 57633/2020/OBP

Balení: 350 ml