Krmivo pro koně International Sports Champions Claim 20kg

Kód: HIP-CHAMP20
Dostupnost: Skladem
720 Kč
Počet ks:

Tato produktová linie pro vysoce výkonnostní sport byla vyvinuta ve spolupráci se světově nejrenomovanějším výzkumným institutem koní, Kentucky Equine Research Institute (KER). Současná receptura je založena na poznatcích výzkumu výkonnosti koní, které se osvědčily při olympijských hrách a při závodním a distančním jezdeckém sportu na nejvyšší úrovni. Se jménem „KER“ je v oboru sportovního a závodního jezdectví vždy spojována výkonnost a úspěch. KER se věnuje výzkumu s cílem zlepšit zdravotní stav a konstituci koně. Výzkum orientovaný na praxi zaznamenává mj. parametry vydechového vzduchu a krve, měřené na vysokorychlostním běžeckém pásu. Mohou zde být zjišťovány bilance výživných látek nebo mohou být ve vlastní analytické laboratoři prováděna měření hustoty kostí. KER takto získané informace uplatňuje společně s majiteli koní a partnery z oboru výroby krmných prostředků v praxi. V Německu se tento partner jmenuje St. Hippolyt.

Champions Claim:

Vysokovýkonnostní krmivo pro klasický soutěžní sport. Vhodný pro drezuru, skoky, všestrannost, western i spřežení. Vyšší sportovní výkonnost vyžaduje sílu, schopnost koncentrace a dobré nervy. Obsah škrobů a cukrů optimalizovány ve prospěch látkové výměny. Bohaté na energii a tuky.
Obsah výživných látek podporujících muskulaturu. Více než 300 mg přírodního vitamínu E na kilogram. Bez bylin, vysoká akceptace. S obsahem řas, olejů a olejnin.

Složení:
Ječné vločky, kukuřičné vločky, vláknina z cukrové řepy, celozrnné ovesné vločky 10 %, melasa z cukrové řepy, vojtěšková řezanka, rýžové klíčky, směs olejů ze semínek (lněné semeno, slunečnicové semeno) 5,0 %, směs olejů (olej z kukuřičných klíčků, lněný olej, slunečnicový olej) lisovaných za studena 3 %, jablečné výlisky, pšeničné otruby, kukuřičné klíčky, jablečný sirup, travní řezanka sušená teplým vzduchem, himálajská sůl, pšeničné klíčky, vápník z mořských řas, moučka z mořských řas, pivovarské kvasnice, ovocný ocet.

Doporučené dávkování:
Jako doplňkové krmivo k obvyklé dávce objemového krmiva doporučujeme cca 500 – 700 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den. Toto celkové množství by mělo být koni nabízeno rozdělené do několika denních dávek. Při nižším dávkování nebo při deficitu minerálů doporučujeme přidávat Micro Vital.

Balení: 20 kg